Chrzanów Trening personalny EMS

Szukasz metody treningowej, dzięki której szybko osiągniesz rezultaty? Zdecyduj się na trening EMS! To połączenie elektrostymulacji mięśni z ćwiczeniami jest znane wśród zawodowych sportowców. Metoda wymaga wykorzystania impulsów elektrycznych, które docierają do ciała dzięki specjalnemu kombinezonowi. Elektrostymulacja mięśni gwarantuje skuteczność treningu – to właśnie dzięki niej organizm jest w stanie spalić o wiele więcej kalorii niż na tradycyjnej siłowni w takim samym czasie. Nad bezpieczeństwem zajęć czuwa trener personalny, który kontroluje poprawność wykonywanych ćwiczeń i dobiera moc i częstotliwość impulsów do potrzeb osoby ćwiczącej. Trening personalny EMS to metoda dla osób w różnym wieku – zarówno zaawansowanych, jak i rozpoczynających przygodę ze sportem.

Znajdź studio treningu personalnego MEON EMS w Chrzanowie

Chrzanów ma już nasze studio treningu personalnego EMS. Odbędziesz w nim próbny trening w atrakcyjnej cenie. Podczas ćwiczeń będzie towarzyszył Ci wykwalifikowany trener personalny. Sprawdź też dostępne w Chrzanowie atrakcyjne cenowo treningi EMS w pakiecie!

Wypróbuj EMS

Wybierz swoje studio i zapisz się na trening próbny od 79zł.
Wybierz swoje studio

Trening personalny EMS - spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy trening EMS jest właśnie dla Ciebie

Indywidualny trening
Indywidualny trening

Trening personalny EMS będzie dopasowany do Twoich możliwości i potrzeb. Indywidualne podejście sprawia, że szybko osiągniesz oczekiwane rezultaty. Trener personalny nie pozwoli Ci się nudzić!

Porady żywieniowe
Porady żywieniowe

Zależy Ci na szybkich rezultatach? Połącz trening EMS z właściwą dietą. Trener personalny podpowie, w jaki sposób się odżywiać, żeby w krótkim czasie zauważyć znaczącą różnicę.

Większa efektywność treningu
Większa efektywność treningu

Elektrostymulacja mięśni zapewnia pobudzenie metabolizmu i wzmocnienie mięśni głębokich. Dzięki odpowiednim zajęciom stracisz nawet 1200 kcal, przez co bez trudu utrzymasz ujemny bilans kaloryczny.

Trener personalny Chrzanów – Trening EMS

Trening EMS zawsze odbywa się w towarzystwie wykwalifikowanego trenera personalnego. Dzięki temu ćwiczysz w bezpiecznych warunkach, a Twoje ewentualne wątpliwości zawsze rozwieje specjalista. Trener personalny będzie stale czuwał, czy wykonujesz ćwiczenia w prawidłowy sposób. To także on zdecyduje o mocy i częstotliwości impulsów, dbając o Twoje bezpieczeństwo, a jednocześnie zapewniając Ci skuteczność treningu. Zajęcia z trenerem personalnym w Chrzanowie są bardziej skuteczne od wizyty na tradycyjnej siłowni. To możliwe dzięki wykorzystaniu impulsów, które zmuszają mięśnie do intensywnej pracy. Jeden trening personalny pozwala spalić nawet ponad 1000 kcal, a to sprawia, że będzie Ci łatwiej utrzymać ujemny bilans kaloryczny niezbędny do utraty kilogramów. Trening personalny EMS umożliwia nie tylko rzeźbienie sylwetki, lecz także minimalizowanie bólu kręgosłupa oraz redukowanie cellulitu.

Dla kogo EMS?

Dla kogo EMS?

Ćwiczenia EMS są przeznaczone dla zawodowych sportowców, którzy chcą zwiększyć wydolność i poprawić wyniki w swojej dyscyplinie. To także treningi dla osób, które po wieloletniej przerwie chcą wrócić do aktywności sportowej. Elektrostymulacja mięśni kręgosłupa sprawdzi się dla osób, które zmagają się na co dzień z bólem pleców.
Trening EMS – jak szybko efekty?

Trening EMS – jak szybko efekty?

Efekty treningu EMS pod czujnym okiem trenera w Chrzanowie pojawią się bardzo szybko – już po kilku sesjach zauważysz pierwsze rezultaty. Ciało stanie się jędrniejsze, a skóra – bardziej napięta.
Trening EMS – czy jest bezpieczny?

Trening EMS – czy jest bezpieczny?

Elektrostymulacja mięśni jest bezpieczna. Czy wiesz, że w swojej pracy wykorzystują ją fizjoterapeuci? To metoda, która pozwala przyspieszyć powrót do sprawności. Bezpieczeństwo treningu EMS zapewnia również obecność trenera. O bezpieczeństwie metody świadczy też niewielka liczba przeciwwskazań – z treningów personalnych EMS nie mogą przede wszystkim korzystać ciężarne oraz osoby chorujące na nowotwór.
MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™