Chorzów Trening EMS

Trening EMS to innowacyjny sposób, dzięki któremu uporasz się z brakiem jędrności skóry, słabszą kondycją czy bólem pleców. Metoda polegająca na łączeniu lekkich ćwiczeń z elektrostymulacją mięśni umożliwi Ci osiągnięcie w krótkim czasie spektakularnych efektów. Podczas półgodzinnego efektu impulsy elektryczne będą pobudzały do intensywnej pracy Twoje mięśnie, co zapewni przyspieszony metabolizm oraz duży wydatek energetyczny. Elektrostymulacja mięśni trwa krótko, a pozwoli Ci uzyskać lepsze efekty niż tradycyjny trening na siłowni. Dzięki nowoczesnemu sposobowi ćwiczeń polepszysz też wygląd skóry i uporasz się z cellulitem.

Załóż swoje studio MEON EMS impulse training w Chorzowie!

Chorzów nie ma jeszcze punktów, w których można wykonać atrakcyjny cenowo trening EMS. Sprawdź inne miasta i skorzystaj z nowoczesnych ćwiczeń. Możesz otworzyć studio EMS w Chorzowie z naszą pomocą, korzystając z oferty franczyzy. Zdecyduj się na biznes i zapewnij wielu osobom dostęp do treningów EMS.

Wskazania i przeciwwskazania dla elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania dla elektrostymulacji mięśni

Ćwiczenia EMS są doskonałe dla osób, które cierpią na bóle pleców, zmagają się z zatrzymywaniem wody w organizmie oraz są po kontuzjach uniemożliwiających inną aktywność fizyczną. Istnieją jednak pewne ograniczenia - z elektrostymulacji mięśni nie mogą korzystać osoby w ciąży, z rozrusznikiem serca, chorujące na nowotwór.

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Podczas efektywnego treningu EMS skorzystasz z impulsów elektrycznych, które są bezpieczne. Wielu fizjoterapeutów korzysta z nich podczas rehabilitacji pacjentów. Nie obawiaj się impulsów elektrycznych i udaj na trening EMS w Chorzowie, kiedy pojawi się tam studio, lub skorzystaj z oferty w innej miejscowości.

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Elektrostymulacja mięśni brzucha i pozostałych części ciała jest na tyle efektywna, że wystarczą Ci dwa spotkania z trenerem w tygodniu. Dzięki temu koszty treningu EMS okazują się nie być wysokie. Już po kilku wizytach w studiu zauważysz zmiany pozytywne zmiany dotyczące Twojej sylwetki, wyglądu skóry oraz siły mięśni.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™