Chorzów Trening personalny EMS

Trening personalny EMS to innowacyjny sposób, dzięki któremu uporasz się z brakiem jędrności skóry, słabszą kondycją czy bólem pleców. Metoda polegająca na łączeniu lekkich ćwiczeń z elektrostymulacją mięśni umożliwi Ci osiągnięcie w krótkim czasie spektakularnych efektów. Podczas treningu EMS impulsy elektryczne będą pobudzały do intensywnej pracy Twoje mięśnie, co zapewni przyspieszony metabolizm oraz duży wydatek energetyczny. Elektrostymulacja mięśni trwa krótko, a pozwoli Ci uzyskać lepsze efekty niż tradycyjny trening na siłowni. Dzięki nowoczesnemu sposobowi ćwiczeń polepszysz też wygląd skóry i uporasz się z cellulitem. Zajęcia są w pełni bezpieczne – podczas wykonywania nieskomplikowanych ćwiczeń będzie Ci towarzyszył trener personalny.

Załóż swoje studio treningu personalnego MEON EMS w Chorzowie!

Chorzów nie ma jeszcze punktów, w których można wykonać innowacyjny trening, dlatego na ćwiczenia zapraszamy do najbliższego studia MEON EMS Impulse Training. Możesz otworzyć studio treningu personalnego EMS w Chorzowie z naszą pomocą, korzystając z oferty franczyzy. Zdecyduj się na biznes i zapewnij wielu osobom dostęp do ćwiczeń z trenerem personalnym.

Trening personalny EMS - spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy trening EMS jest właśnie dla Ciebie

Indywidualny trening
Indywidualny trening

Trening personalny EMS będzie dopasowany do Twoich możliwości i potrzeb. Indywidualne podejście sprawia, że szybko osiągniesz oczekiwane rezultaty. Trener personalny nie pozwoli Ci się nudzić!

Porady żywieniowe
Porady żywieniowe

Zależy Ci na szybkich rezultatach? Połącz trening EMS z właściwą dietą. Trener personalny podpowie, w jaki sposób się odżywiać, żeby w krótkim czasie zauważyć znaczącą różnicę.

Większa efektywność treningu
Większa efektywność treningu

Elektrostymulacja mięśni zapewnia pobudzenie metabolizmu i wzmocnienie mięśni głębokich. Dzięki odpowiednim zajęciom stracisz nawet 1200 kcal, przez co bez trudu utrzymasz ujemny bilans kaloryczny.

Trener personalny Chorzów – Trening EMS

Znudziły Ci się dotychczasowe aktywności i szukasz nowego sposobu na zwiększenie siły mięśni? Zdecyduj się na trening personalny EMS, który jest dostosowany do potrzeb osób w różnym wieku oraz o różnej kondycji. Niezależnie od tego, czy ćwiczysz często, czy prawie w ogóle, zajęcia z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni spełnią Twoje oczekiwania. Wystarczy, że w studiu włożysz specjalny kombinezon, żeby rozpocząć trening personalny w komfortowych warunkach. Strój ten jest wyposażony w polimerowe elektrody, które umożliwiają stymulację 10 głównych partii mięśniowych. Dzięki przesyłanym do nich impulsom trening EMS jest znacznie skuteczniejszy niż zajęcia na tradycyjnej siłowni. Pozwalają bowiem na spalenie około 1200 kcal, a taki wydatek kaloryczny ułatwi Ci utrzymanie ujemnego bilansu energetycznego. Zajęcia z trenerem personalnym w Chorzowie to w pełni bezpieczny sposób na rzeźbienie sylwetki. Specjalista ma wiedzę dotyczącą anatomii, a poza tym doskonale zna system MEON EMS.

Wskazania i przeciwwskazania dla elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania dla elektrostymulacji mięśni

Ćwiczenia EMS są doskonałe dla osób, które cierpią na bóle pleców, zmagają się z zatrzymywaniem wody w organizmie oraz są po kontuzjach uniemożliwiających inną aktywność fizyczną. Istnieją jednak pewne ograniczenia - z elektrostymulacji mięśni nie mogą korzystać osoby w ciąży, z rozrusznikiem serca, chorujące na nowotwór.

Trening personalny EMS – czy jest bezpieczny?

Trening personalny EMS – czy jest bezpieczny?

Podczas efektywnego treningu personalnego EMS skorzystasz z impulsów elektrycznych, które są bezpieczne. Wielu fizjoterapeutów korzysta z nich podczas rehabilitacji pacjentów. Nie obawiaj się impulsów elektrycznych i udaj się na trening EMS w Chorzowie, kiedy pojawi się tam studio, lub skorzystaj z oferty w innej miejscowości.

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Elektrostymulacja mięśni brzucha i pozostałych części ciała jest na tyle efektywna, że wystarczą Ci dwa spotkania z trenerem w tygodniu. Dzięki temu koszty treningu EMS okazują się nie być wysokie. Już po kilku wizytach w studiu zauważysz zmiany pozytywne zmiany dotyczące Twojej sylwetki, wyglądu skóry oraz siły mięśni.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™