Bytom Trening personalny EMS

Trening personalny EMS zdobywa coraz większą popularność wśród osób poszukujących metod skutecznych w wysmuklaniu sylwetki. Połączenie impulsów elektrycznych i lekkich ćwiczeń sprawia, że organizm pracuje na wyższych obrotach bez konieczności wykorzystywania zewnętrznych obciążeń. Trening EMS pozwoli Ci spalić podczas półgodzinnej sesji aż 500 kcal, a następne będziesz spalać jeszcze po zakończeniu ćwiczeń. To możliwe, ponieważ impulsy docierają do głęboko położonych mięśni i zmuszają je do wytężonej pracy. Elektrostymulacja mięśni pozwoli Ci szybko zmienić sylwetkę, ale też poprawić wygląd skóry, pozbyć się cellulitu czy uporać z bólem kręgosłupa. O Twoje bezpieczeństwo podczas zajęć zadba trener personalny.

Załóż swoje studio treningu personalnego MEON EMS w Bytomiu!

Bytom nie ma jeszcze punktu do treningu EMS, ale na ćwiczenia zapraszamy do najbliższego studia MEON EMS Impulse Training. Sprawdź też ofertę franczyzy oraz zakupu systemu MEON EMS, dzięki któremu wzbogacisz ofertę własnej siłowni. Z naszym wsparciem merytorycznym otworzysz studio treningu personalnego EMS w Bytomiu.

Trening personalny EMS - spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy trening EMS jest właśnie dla Ciebie

Indywidualny trening
Indywidualny trening

Trening personalny EMS będzie dopasowany do Twoich możliwości i potrzeb. Indywidualne podejście sprawia, że szybko osiągniesz oczekiwane rezultaty. Trener personalny nie pozwoli Ci się nudzić!

Porady żywieniowe
Porady żywieniowe

Zależy Ci na szybkich rezultatach? Połącz trening EMS z właściwą dietą. Trener personalny podpowie, w jaki sposób się odżywiać, żeby w krótkim czasie zauważyć znaczącą różnicę.

Większa efektywność treningu
Większa efektywność treningu

Elektrostymulacja mięśni zapewnia pobudzenie metabolizmu i wzmocnienie mięśni głębokich. Dzięki odpowiednim zajęciom stracisz nawet 1200 kcal, przez co bez trudu utrzymasz ujemny bilans kaloryczny.

Trener personalny Bytom – Trening EMS

Trening EMS sprawdzi się dla różnych grup wiekowych oraz każdej płci. Zajęcia są przeznaczone zarówno dla zaawansowanych sportowców, jak i osób, które np. ze względu na kontuzję przez długi czas nie uprawiały sportu. Ćwiczenia z wykorzystaniem impulsów elektrycznych pozwalają szybko osiągnąć wymarzone rezultaty. Elektrostymulacja pobudza bowiem mięśnie do wzmożonej pracy. Podczas ćwiczeń nie są potrzebne zewnętrzne obciążenia, dzięki czemu trening personalny EMS sprawdzi się dla osób, które obawiają się kontuzji stawów. Zajęcia odbywają się w kombinezonie, dzięki czemu pozwalają czuć się komfortowo i zachować swobodę ruchów. W kombinezonie znajduje się konektor, który bezprzewodowo łączy się z aplikacją. Dzięki niej trener ma szansę dobierać moc i częstotliwość impulsów do potrzeb. Zajęcia z trenerem personalnym w Bytomiu sa warte uwagi również ze względu na inne zalety ćwiczeń z wykorzystaniem elektrostymulacji. Należą do nich: możliwość ujędrnienia skóry oraz zniwelowania bólu pleców wywołanego siedzącym trybem życia.

Jak działa EMS?

Jak działa EMS?

Ćwiczenia EMS działają dzięki połączeniu impulsów elektrycznych i delikatnej aktywności. Zajęcia odbywają się pod okiem trenera, który ustawia częstotliwość impulsów i ich siłę w taki sposób, żeby masowały mięśnie lub angażowały je do zintensyfikowanej pracy. Trening EMS odbywa się w specjalnym stroju z konektorem podłączonym do aplikacji bezprzewodowo.

Trening personalny EMS – czy jest bezpieczny?

Trening personalny EMS – czy jest bezpieczny?

Nie ma powodów, aby obawiać się elektrostymulacji mięśni brzucha i pozostałych partii ciała. Impulsy są od lat wykorzystywane w rehabilitacji i przez sportowców. Możesz więc bez obaw udać się na trening personalny EMS w Bytomiu, kiedy zostanie otwarte tam studio, lub skorzystać z oferty w innej miejscowości.

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Atrakcyjny cenowo trening EMS jest wskazany dla osób, które są po urazach i trudno im wrócić do dawnej kondycji. Ćwiczenia sprawdzą się też u osób cierpiących na bóle kręgosłupa i mięśni. Istnieją jednak pewne przeciwwskazania, które uniemożliwiają skorzystanie z innowacyjnej metody ciężarnym, osobom z rozrusznikiem serca oraz cierpiącym na chorobę nowotworową.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™