Bytom Trening EMS

Trening EMS zdobywa coraz większą popularność wśród osób poszukujących metod skutecznych w wysmuklaniu sylwetki. Połączenie impulsów elektrycznych i lekkich ćwiczeń sprawia, że organizm pracuje na wyższych obrotach bez konieczności wykorzystywania zewnętrznych obciążeń. Elektrostymulacja mięśni pozwoli Ci spalić podczas półgodzinnej sesji treningowej aż 500 kcal, a następne będziesz spalać jeszcze po zakończeniu ćwiczeń. To możliwe, ponieważ impulsy docierają do głęboko położonych mięśni i zmuszają je do wytężonej pracy. Elektrostymulacja mięśni pozwoli Ci szybko zmienić sylwetkę, ale też poprawić wygląd skóry, pozbyć się cellulitu czy uporać z bólem kręgosłupa.

Załóż swoje studio MEON EMS impulse training w Bytomiu!

Bytom nie ma jeszcze punktu do treningu EMS, ale znajdziesz nas w innych miastach. Sprawdź też ofertę franczyzy. Z naszym wsparciem merytorycznym otworzysz studio EMS w Bytomiu. Skorzystaj z pomocy i zapewnij wielu osobom dostęp do atrakcyjnego cenowo treningu EMS w Twoim mieście.

Jak działa EMS?

Jak działa EMS?

Ćwiczenia EMS działają dzięki połączeniu impulsów elektrycznych i delikatnej aktywności. Zajęcia odbywają się pod okiem trenera, który ustawia częstotliwość impulsów i ich siłę w taki sposób, żeby masowały mięśnie lub angażowały je do zintensyfikowanej pracy. Trening EMS odbywa się w specjalnym stroju z konektorem podłączonym do aplikacji bezprzewodowo.

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Nie ma powodów, żeby obawiać się elektrostymulacji mięśni brzucha i pozostałych partii ciała. Impulsy są od lat wykorzystywane w rehabilitacji i przez sportowców. Możesz więc bez obaw udać się na trening EMS w Bytomiu, kiedy zostanie otwarte tam studio, lub skorzystać z oferty w innej miejscowości.

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Atrakcyjny cenowo trening EMS jest wskazany dla osób, które są po urazach i trudno im wrócić do dawnej kondycji. Ćwiczenia sprawdzą się też u osób cierpiących na bóle kręgosłupa i mięśni. Istnieją jednak pewne przeciwwskazania, które uniemożliwiają skorzystanie z innowacyjnej metody ciężarnym, osobom z rozrusznikiem serca oraz cierpiącym na chorobę nowotworową.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™