Bydgoszcz Trening EMS

Poszukujesz sposobu na szybkie wysmuklenie sylwetki? Zdecyduj się na trening EMS. Koszt sprawdzisz na naszej stronie. Ta innowacyjna metoda składa się z lekkich ćwiczeń oraz impulsów elektrycznych, które angażują do intensywnej pracy głęboko położone włókna mięśni. Dzięki temu podczas zajęć pod czujnym okiem trenera spalisz aż 500 kalorii, a następne będziesz spalać jeszcze po wyjściu ze studia. Efektywny trening EMS umożliwi Ci wysmuklenie ciała, ujędrnienie skóry, a także pozbycie się uporczywego bólu pleców. To wszystko możliwe bez wykorzystania zewnętrznych ciężarów, co sprawia, że elektrostymulacja mięśni nie obciąża stawów.

Załóż swoje studio MEON EMS impulse training w Bydgoszczy!

Bydgoszcz nie ma jeszcze na mapie naszego punktu z treningami EMS, ale wspólnie możemy to zmienić.

Zdecyduj się na biznes oparty o sprawdzony model franczyzowy. Dzięki niemu otworzysz studio EMS w Bydgoszczy bez dużego wkładu własnego. Zapraszamy Cię też do wypróbowania treningów EMS w innych miastach, gdzie znajdziesz nasze punkty.

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Jeśli masz problemy z bólem mięśni czy kręgosłupa, bez obaw skorzystaj z treningu EMS w Bydgoszczy, kiedy zostanie otwarty tam punkt, lub już teraz udaj się do studia w innej miejscowości. Ćwiczenia EMS będą pomocne, jeśli zmagasz się z zatrzymywaniem wody w organizmie oraz słabszą kondycją. Z efektywnego treningu EMS nie mogą korzystać ciężarne, osoby z rozrusznikiem serca i zmagające się z nowotworem.

Trening EMS - jak szybko efekty?

Trening EMS - jak szybko efekty?

Metoda EMS cieszy się coraz większą popularnością, ponieważ zapewnia osiągnięcie świetnych rezultatów w krótkim czasie. Już po kilku wizytach w studiu zauważysz, jak zmienia się Twoja sylwetka, a skóra staje się jędrna.

Trening EMS - jak się ubrać?

Trening EMS - jak się ubrać?

Do elektrostymulacji mięśni brzucha i kręgosłupa potrzebny jest specjalny kombinezon. Ukryty w nim konektor pozwala trenerowi na wybieranie siły impulsów. Nie musisz więc przynosić na trening specjalnej odzieży sportowej ani treningowego obuwia, ponieważ ćwiczyć można nawet w skarpetkach.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™