Bydgoszcz Trening personalny EMS

Poszukujesz sposobu na szybkie wysmuklenie sylwetki? Zdecyduj się na trening EMS. Koszt sprawdzisz na naszej stronie. Ta innowacyjna metoda składa się z lekkich ćwiczeń oraz impulsów elektrycznych, które angażują do intensywnej pracy głęboko położone włókna mięśni. Dzięki temu podczas zajęć pod czujnym okiem trenera personalnego spalisz aż 500 kalorii, a następne będziesz spalać jeszcze po wyjściu ze studia. Efektywny trening personalny EMS umożliwi Ci wysmuklenie ciała, ujędrnienie skóry, a także pozbycie się uporczywego bólu pleców. To wszystko możliwe jest bez wykorzystania zewnętrznych ciężarów, co sprawia, że elektrostymulacja mięśni nie obciąża stawów.

Załóż swoje studio treningu personalnego MEON EMS w Bydgoszczy!

Bydgoszcz nie ma jeszcze na mapie naszego punktu z treningami EMS, ale wspólnie możemy to zmienić. Zdecyduj się na biznes oparty o sprawdzony model franczyzowy. Dzięki niemu otworzysz studio treningu personalnego EMS w Bydgoszczy bez dużego wkładu własnego. Możesz też wyposażyć siłownię w innowacyjny system MEON EMS. Zapraszamy Cię na ćwiczenia do najbliższego studia MEON EMS Impulse Training. Zalety ćwiczeń przedstawi Ci trener personalny.

Trening personalny EMS - spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy trening EMS jest właśnie dla Ciebie

Indywidualny trening
Indywidualny trening

Trening personalny EMS będzie dopasowany do Twoich możliwości i potrzeb. Indywidualne podejście sprawia, że szybko osiągniesz oczekiwane rezultaty. Trener personalny nie pozwoli Ci się nudzić!

Porady żywieniowe
Porady żywieniowe

Zależy Ci na szybkich rezultatach? Połącz trening EMS z właściwą dietą. Trener personalny podpowie, w jaki sposób się odżywiać, żeby w krótkim czasie zauważyć znaczącą różnicę.

Większa efektywność treningu
Większa efektywność treningu

Elektrostymulacja mięśni zapewnia pobudzenie metabolizmu i wzmocnienie mięśni głębokich. Dzięki odpowiednim zajęciom stracisz nawet 1200 kcal, przez co bez trudu utrzymasz ujemny bilans kaloryczny.

Trener personalny Bydgoszcz – Trening EMS

Każdy trening z wykorzystaniem systemu MEON EMS to trening personalny. Zawsze odbywa się bowiem pod okiem trenera, który wybiera moc i częstotliwość impulsów, a poza tym pilnuje właściwego wykonywania ćwiczeń. Trening EMS odbywa się w specjalnym kombinezonie, który gwarantuje swobodę ruchów. Podczas ćwiczeń nie korzysta się z dużych obciążeń. Dzięki temu trening personalny EMS jest w pełni bezpieczny i pozbawiony ryzyka kontuzji. Ćwiczenia są wyjątkowo skuteczne, ponieważ pobudzają do wytężonej pracy około 90% włókien mięśniowych jednocześnie. Dzięki temu zajęcia z trenerem personalnym w Bydgoszczy przyczyniają się do zwiększenia metabolizmu oraz spalenia dużej liczby kalorii. Jedna sesja treningowa umożliwia spalenie nawet 1200 kcal, a oprócz tego ćwiczenia z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni przyczyniają się do ujędrnienia skóry. Trening pozwoli też pozbyć się bólu kręgosłupa, a te wszystkie korzyści można mieć, ćwicząc dwa razy w tygodniu po pół godziny.

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Jeśli masz problemy z bólem mięśni czy kręgosłupa, bez obaw skorzystaj z treningu EMS w Bydgoszczy, kiedy zostanie otwarty tam punkt, lub już teraz udaj się do studia w innej miejscowości. Ćwiczenia EMS będą pomocne, jeśli zmagasz się z zatrzymywaniem wody w organizmie oraz słabszą kondycją. Z efektywnego treningu EMS nie mogą korzystać ciężarne, osoby z rozrusznikiem serca i zmagające się z nowotworem.

Trening personalny EMS – jak szybko efekty?

Trening personalny EMS – jak szybko efekty?

Trening personalny EMS cieszy się coraz większą popularnością, ponieważ zapewnia osiągnięcie świetnych rezultatów w krótkim czasie. Już po kilku spotkaniach z trenerem personalnym EMS zauważysz, jak zmienia się Twoja sylwetka, a skóra staje się jędrna.

Trening EMS - jak się ubrać?

Trening EMS - jak się ubrać?

Do elektrostymulacji mięśni brzucha i kręgosłupa potrzebny jest specjalny kombinezon. Ukryty w nim konektor pozwala trenerowi na wybieranie siły impulsów. Nie musisz więc przynosić na trening specjalnej odzieży sportowej ani treningowego obuwia, ponieważ ćwiczyć można nawet w skarpetkach.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™