Bielsko-Biała Trening personalny EMS

Trening personalny EMS wyróżnia się świetną skutecznością, a dodatkowo jest bezpieczny nawet dla osób po urazach. Świadczy o tym fakt, że metoda jest chętnie wykorzystywana przez fizjoterapeutów podczas rehabilitacji pacjentów. Ćwiczenia są połączone z impulsami elektrycznymi, co sprawia, że organizm pracuje na wyższych obrotach, a to wszystko bez konieczności używania zewnętrznych obciążeń. Elektrostymulacja mięśni prowadzi do spalania dużej liczby kalorii – jeden trening to nawet 1200 spalonych kcal! Trening EMS cieszy się coraz większą popularnością nie tylko ze względu na skuteczność wyższą od tradycyjnych metod, lecz także możliwość zredukowania cellulitu czy bólu pleców. Nad bezpiecznym przebiegiem zajęć zawsze czuwa trener personalny.

Znajdź studio treningu personalnego MEON EMS w Bielsku-Białej

Bielsko-Biała ma już nasze studio treningu personalnego EMS. Odbędziesz w nim próbny trening w atrakcyjnej cenie. Podczas ćwiczeń będzie towarzyszył Ci wykwalifikowany trener personalny. Sprawdź też dostępne w Gdańsku atrakcyjne cenowo treningi EMS w pakiecie!

Wypróbuj EMS

Wybierz swoje studio i zapisz się na trening próbny od 79zł.
Wybierz swoje studio
  • Bielsko-Biała
  • Cieszyńska

Trening personalny EMS - spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy trening EMS jest właśnie dla Ciebie

Indywidualny trening
Indywidualny trening

Trening personalny EMS będzie dopasowany do Twoich możliwości i potrzeb. Indywidualne podejście sprawia, że szybko osiągniesz oczekiwane rezultaty. Trener personalny nie pozwoli Ci się nudzić!

Porady żywieniowe
Porady żywieniowe

Zależy Ci na szybkich rezultatach? Połącz trening EMS z właściwą dietą. Trener personalny podpowie, w jaki sposób się odżywiać, żeby w krótkim czasie zauważyć znaczącą różnicę.

Większa efektywność treningu
Większa efektywność treningu

Elektrostymulacja mięśni zapewnia pobudzenie metabolizmu i wzmocnienie mięśni głębokich. Dzięki odpowiednim zajęciom stracisz nawet 1200 kcal, przez co bez trudu utrzymasz ujemny bilans kaloryczny.

Trener personalny Bielsko-Biała – Trening EMS

Trening EMS zawsze odbywa się w obecności trenera, co zapewnia bezpieczeństwo. Specjalista ma kilka zadań – układa plan treningów do Twoich potrzeb, a podczas zajęć dobiera częstotliwość i moc impulsów oraz pilnuje prawidłowego wykonywania ćwiczeń. Elektrostymulacja pobudza mięśnie do wzmożonej aktywności, pobudza metabolizm oraz pozwala spalić dużo kalorii. Trening personalny z wykorzystaniem impulsów jest odpowiedni dla różnych grup wiekowych. Z jego zalet skorzystają zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Trening personalny EMS będzie odpowiedni dla osób, które od lat nie podejmowały aktywności fizycznej, ale też dla zaawansowanych sportowców. Skorzystanie z elektrostymulacji mięśni jest też dobrym pomysłem, kiedy zajęcia na siłowni przestały przynosić oczekiwane rezultaty. Ćwiczenia z wykorzystaniem impulsów są bardziej efektywne od treningów na tradycyjnej siłowni. Zajęcia z trenerem personalnym w Bielsku-Białej to gwarancja komfortu podczas aktywności dzięki specjalnemu kombinezonowi, który gwarantuje swobodę ruchów.

Dla kogo trening EMS?

Dla kogo trening EMS?

Elektrostymulacja mięśni brzucha czy kręgosłupa jest przeznaczona dla osób w różnym wieku oraz o różnym stopniu kondycji fizycznej. Z atrakcyjnych cenowo treningów EMS mogą korzystać osoby uprawiające wyczynowo sport, a także te, którym po kontuzji trudno jest wrócić do aktywności fizycznej. Nie każdy jednak może korzystać z innowacyjnej metody - nie jest przeznaczona dla osób z rozrusznikiem serca, cierpiących na nowotwór, a także ciężarnych.

Trening personalny EMS – ile razy w tygodniu?

Trening personalny EMS – ile razy w tygodniu?

Wysoki wydatek energetyczny sprawia, że treningi personalne EMS nie muszą być wykonywane codziennie. Wystarczą dwa spotkania w tygodniu z trenerem personalnym, żeby zauważyć efekty. Dzięki temu koszt treningu EMS okazuje się niewysoki.

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Bez obaw udaj się na trening EMS w Bielsku-Białej, kiedy otworzy się tam studio. Impulsy są bezpieczne dla organizmu, a wykorzystuje się je od dawna, na przykład w kosmetyce lub fizjoterapii. Poza tym podczas treningu cały czas będzie przy Tobie trener, który dostosuje siłę impulsów do potrzeb.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™