Bielsko-Biała Trening EMS

Trening EMS wyróżnia się świetną skutecznością, a dodatkowo jest bezpieczny nawet dla osób po urazach. Świadczy o tym fakt, że metoda jest chętnie wykorzystywana przez fizjoterapeutów podczas rehabilitacji pacjentów. Ćwiczenia są połączone z impulsami elektrycznymi, co sprawia, że organizm pracuje na wyższych obrotach, a to wszystko bez konieczności używania zewnętrznych obciążeń. Elektrostymulacja mięśni prowadzi do spalania dużej liczby kalorii – jeden trening to nawet 1200 spalonych kcal! Trening EMS cieszy się coraz większą popularnością nie tylko ze względu na skuteczność wyższą od tradycyjnych metod, lecz także możliwość zredukowania cellulitu czy bólu pleców.

Załóż swoje studio MEON EMS impulse training w Bielsku-Białej!

Bielsko-Biała nie ma jeszcze naszego punktu do treningu EMS. Zmień to i skorzystaj z oferty franczyzy, dzięki której wejdziesz do biznesu z małym wkładem własnym. Otwórz studio EMS w Bielsku-Białej. Możesz wcześniej przetestować metodę. Udaj się na atrakcyjny cenowo trening EMS do innej miejscowości.

Dla kogo trening EMS?

Dla kogo trening EMS?

Elektrostymulacja mięśni brzucha czy kręgosłupa jest przeznaczona dla osób w różnym wieku oraz o różnym stopniu kondycji fizycznej. Z atrakcyjnych cenowo treningów EMS mogą korzystać osoby uprawiające wyczynowo sport, a także te, którym po kontuzji trudno jest wrócić do aktywności fizycznej. Nie każdy jednak może korzystać z innowacyjnej metody - nie jest przeznaczona dla osób z rozrusznikiem serca, cierpiących na nowotwór, a także ciężarnych.

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Trening EMS - ile razy w tygodniu?

Wysoki wydatek energetyczny sprawia, że ćwiczenia EMS nie muszą być wykonywane codziennie. Wystarczą dwa spotkania w tygodniu z trenerem, żeby zauważyć efekty. Dzięki tak niewielkiej liczbie potrzebnych wizyt w studiu koszt treningu EMS okazuje się niewysoki.

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Bez obaw udaj się na trening EMS w Bielsku-Białej, kiedy otworzy się tam studio. Impulsy są bezpieczne dla organizmu, a wykorzystuje się je od dawna, na przykład w kosmetyce lub fizjoterapii. Poza tym podczas treningu cały czas będzie przy Tobie trener, który dostosuje siłę impulsów do potrzeb.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™