Białystok Trening personalny EMS

Elektrostymulacja mięśni jest coraz popularniejszym sposobem na walkę o piękną sylwetkę bez zewnętrznych obciążeń stosowanych podczas tradycyjnych zajęć na siłowni. Ćwiczenia pod okiem wykwalifikowanego trenera personalnego pozwalają przyspieszyć metabolizm. Podczas treningu personalnego EMS wykorzystuje się impulsy elektryczne, które docierają do głęboko położonych włókien mięśniowych i angażują je do intensywnej pracy. Podczas zajęć wykonuje się też lekkie ćwiczenia. Trening EMS odbywa się w specjalnym kostiumie z konektorem, którym przy pomocy aplikacji kieruje trener personalny. Sprawdź cennik treningów EMS i postaw na efektywną metodę ćwiczeń!

Załóż swoje studio treningu personalnego MEON EMS w Białymstoku!

Białystok nie ma jeszcze punktu oferującego nowoczesne treningi EMS. Skorzystaj z naszej oferty franczyzy i zmieńmy to wspólnie!

Pomożemy Ci otworzyć studio treningu personalnego EMS w Białymstoku. Nie będziesz potrzebować dużego wkładu własnego. Możesz też wzbogacić ofertę własnej siłowni o trening z systemem MEON EMS. Przekonaj się, jak wyglądają zajęcia z trenerem personalnym. Na ćwiczenia zapraszamy do najbliższego studia MEON EMS Impulse Training!

Trening personalny EMS - spróbuj nowej formy treningu

Sprawdź czy trening EMS jest właśnie dla Ciebie

Indywidualny trening
Indywidualny trening

Trening personalny EMS będzie dopasowany do Twoich możliwości i potrzeb. Indywidualne podejście sprawia, że szybko osiągniesz oczekiwane rezultaty. Trener personalny nie pozwoli Ci się nudzić!

Porady żywieniowe
Porady żywieniowe

Zależy Ci na szybkich rezultatach? Połącz trening EMS z właściwą dietą. Trener personalny podpowie, w jaki sposób się odżywiać, żeby w krótkim czasie zauważyć znaczącą różnicę.

Większa efektywność treningu
Większa efektywność treningu

Elektrostymulacja mięśni zapewnia pobudzenie metabolizmu i wzmocnienie mięśni głębokich. Dzięki odpowiednim zajęciom stracisz nawet 1200 kcal, przez co bez trudu utrzymasz ujemny bilans kaloryczny.

Trener personalny Białymstok – Trening EMS

Trening EMS zawsze odbywa się pod czujnym okiem wykwalifikowanego trenera, dlatego ćwiczenia są w pełni bezpieczne. Trening personalny EMS polega na połączeniu prostej aktywności bez obciążeń z wykorzystaniem impulsów elektrycznych. Dzięki temu mięśnie wykonują o wiele większą pracę, metabolizm przyspiesza, a spalanych jest znacznie więcej kalorii niż podczas zajęć na siłowni. Trening personalny z wykorzystaniem systemu MEON EMS umożliwia spalenie aż 1200 kcal, co sprawia, że utrzymanie ujemnego bilansu kalorycznego jest prostsze. Zajęcia z trenerem personalnym w Białymstoku trwają krótko, dlatego są odpowiednim rozwiązaniem dla zapracowanych osób. Ćwiczenia zajmują jedynie pół godziny, a wystarczy uczęszczać na nie 2 razy w tygodniu, żeby szybko cieszyć się pierwszymi rezultatami. Co ważne, trening przyczynia się nie tylko do szybkiego rzeźbienia sylwetki, lecz także ujędrnienia skóry oraz zniwelowania bólu kręgosłupa.

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Możesz bez obaw skorzystać z treningu EMS w Białymstoku, kiedy zostanie tam otwarty punkt. Impulsy elektryczne wykorzystuje się od dawna, na przykład w fizjoterapii. Odpowiednio dopasowana siła i częstotliwość może zmniejszyć bóle mięśniowe i kręgosłupa. Nad bezpiecznym przeprowadzeniem ćwiczeń będzie czuwał trener, który dopasuje do Ciebie intensywność impulsów.

Trening personalny EMS – jak się ubrać?

Trening personalny EMS – jak się ubrać?

Elektrostymulacja mięśni brzucha i kręgosłupa odbywa się w przeznaczonym do tego kombinezonie, który możesz u nas wypożyczyć. Body możesz też kupić w naszym studio. Specjalistyczny sprzęt nie będzie Ci potrzebny.

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Ćwiczenia EMS nie są przeznaczone dla każdego - nie mogą z nich korzystać osoby z rozrusznikiem serca czy chorobą nowotworową. Przeciwwskazaniem jest też ciąża. Z metody mogą natomiast skorzystać osoby, którym w organizmie zatrzymuje się woda, mają problemy z bólami kręgosłupa, chcą wzmocnić mięśnie i zawalczyć o piękną sylwetkę.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™