Białystok Trening EMS

Elektrostymulacja mięśni jest coraz popularniejszym sposobem na walkę o piękną sylwetkę bez zewnętrznych obciążeń stosowanych podczas tradycyjnych zajęć na siłowni. Ćwiczenia pod okiem wykwalifikowanego trenera pozwalają przyspieszyć metabolizm. Podczas treningu EMS wykorzystuje się impulsy elektryczne, które docierają do głęboko położonych włókien mięśniowych i angażują je do intensywnej pracy. Podczas zajęć wykonuje się też lekkie ćwiczenia. Trening EMS odbywa się w specjalnym kostiumie z konektorem, którym przy pomocy aplikacji kieruje trener. Sprawdź cennik treningów EMS i postaw na efektywną metodę ćwiczeń!

Załóż swoje studio MEON EMS impulse training w Białymstoku!

Białystok nie ma jeszcze punktu oferującego nowoczesne treningi EMS. Skorzystaj z naszej oferty franczyzy i zmieńmy to wspólnie!

Pomożemy Ci otworzyć studio EMS w Białymstoku. Nie będziesz potrzebować dużego wkładu własnego. Przekonaj się, jak wyglądają ćwiczenia i skorzystaj z atrakcyjnego cenowo treningu EMS w innej miejscowości. Zapraszamy!

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Trening EMS - czy jest bezpieczny?

Możesz bez obaw skorzystać z treningu EMS w Białymstoku, kiedy zostanie tam otwarty punkt. Impulsy elektryczne wykorzystuje się od dawna, na przykład w fizjoterapii. Odpowiednio dopasowana siła i częstotliwość może zmniejszyć bóle mięśniowe i kręgosłupa. Nad bezpiecznym przeprowadzeniem ćwiczeń będzie czuwał trener, który dopasuje do Ciebie intensywność impulsów.

Trening EMS - jak się ubrać?

Trening EMS - jak się ubrać?

Elektrostymulacja mięśni brzucha i kręgosłupa odbywa się w przeznaczonym do tego kombinezonie, który możesz u nas wypożyczyć. Nie potrzebujesz więc własnej specjalnej odzieży sportowej. Strój jest dostosowany do sylwetki, ale nie ogranicza ruchów ciała.

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Wskazania i przeciwwskazania do elektrostymulacji mięśni

Ćwiczenia EMS nie są przeznaczone dla każdego - nie mogą z nich korzystać osoby z rozrusznikiem serca czy chorobą nowotworową. Przeciwwskazaniem jest też ciąża. Z metody mogą natomiast skorzystać osoby, którym w organizmie zatrzymuje się woda, mają problemy z bólami kręgosłupa, chcą wzmocnić mięśnie i zawalczyć o piękną sylwetkę.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™