MEON EMS Impulse training > Blog > Pierwszy trening EMS – jak wygląda? jak się przygotować?

Pierwszy trening EMS – jak wygląda? jak się przygotować?

Pierwszy trening EMS – jak wygląda? jak się przygotować?

Zależy Ci na skutecznym i bezpiecznym rzeźbieniu sylwetki? Zdecyduj się na elektrostymulację mięśni, która może wydawać się na pierwszy rzut oka skomplikowana, dlatego warto poznać tę metodę jeszcze przed wizytą w studiu. Jeśli chcesz wiedzieć, jak wygląda pierwszy trening EMS, przeczytaj nasz artykuł. Podpowiadamy, czy do skutecznej metody walki o piękną sylwetkę trzeba przygotować się w szczególny sposób.

Pierwsze trening EMS – na co musisz się przygotować?

Pierwsze spotkanie rozpocznie się od konsultacji, podczas których lepiej Cię poznamy. Ważne są Twoje oczekiwania względem sylwetki, ale liczy się też tryb życia. Nie bez znaczenia pozostaje stan zdrowia – dbanie o nie jest priorytetem, dlatego przygotuj się na pytanie o przebyte choroby czy kontuzje. Ważne są Twoje żywieniowe przyzwyczajenia, które – jeśli nie są najlepsze – możesz zmienić przy naszej pomocy. Oferujemy bowiem nie tylko ćwiczenia w towarzystwie trenera personalnego EMS, lecz także ułożenie planu dietetycznego, który będzie dodatkowo przyspieszał efekty treningu. Zwrócimy uwagę na Twoją kondycję fizyczną – do niej dopasujemy częstotliwość ćwiczeń oraz moc impulsów.

Kombinezon MEON EMS – co musisz o nim wiedzieć?

Metoda EMS polega na wykonywaniu ćwiczeń w specjalnym kombinezonie MEON EMS. Na pierwszej wizycie poznasz zasady działania stroju, który ma w sobie polimerowe elektrody najnowszej generacji. Dopasujemy do Ciebie kombinezon – dzięki temu będzie w odpowiedni sposób przylegał do sylwetki. Właściwie dobrany rozmiar stroju do treningu EMS sprawi, że Twoje ruchy nie będą ograniczone, a to bardzo ważne dla komfortu. Elektrostymulacja mięśni jest możliwa dzięki kombinezonowi, w którym znajduje się specjalny konektor – jego pracą kieruje trener personalny EMS. Podczas ćwiczeń możesz mieć na sobie obuwie lub trenować boso – wybór zależy od Ciebie.

Elektrostymulacja mięśni – co jeszcze warto wiedzieć przed pierwszym treningiem?

Na pierwszym treningu trener personalny EMS nauczy Cię właściwej pozycji do ćwiczeń – zaprezentuje, jak je wykonać. Podczas pierwszej wizyty i w czasie wszystkich kolejnych treningów trener będzie Ci towarzyszył. Dzięki temu wykonasz ćwiczenia w bezpieczny sposób. Podczas pierwszej wizyty zapoznasz się z uczuciem, jakie towarzyszy przesyłaniu impulsów. Ten ważny element metody EMS może być związany z rozmaitymi odczuciami – jeśli stają się one nieprzyjemne, trener zmniejszy moc impulsów. Pierwsza wizyta posłuży więc do poznania Twoich możliwości i przyzwyczajenia Cię do nieco innego sposobu wykonywania ćwiczeń, podczas których wysokie obciążenie okazuje się zbędne.

Wypróbuj trening personalny EMS

Wybierz swoje studio i zapisz się na trening próbny od 49zł

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™