MEON EMS Impulse training > Blog > Jak szybkie rezultaty z treningiem personalnym EMS?

Jak szybkie rezultaty z treningiem personalnym EMS?

Jak szybkie rezultaty z treningiem personalnym EMS?

Szybkie rezultaty bez wątpienia motywują, jednak osiągnięcie ich w krótkim czasie to nie lada wyzwanie. Może pomóc w tym odpowiednia metoda treningowa, którą z pewnością jest EMS. Połączenie ćwiczeń oraz elektrostymulacji mięśni to coraz popularniejszy sposób na aktywność, która wzmacnia mięśnie, pomaga w walce z cellulitem i redukuje bóle pleców. Chcesz dowiedzieć się więcej o treningu personalnym EMS? Przeczytaj artykuł, w którym podpowiadamy, jak szybko możesz spodziewać się efektów po zajęciach z trenerem personalnym.

Trening EMS: krótko i efektywnie

Zajęcia z wykorzystaniem elektrostymulacji trwają pół godziny, z czego 10 minut to rozgrzewka. Tak krótki czas treningu budzi w Tobie wątpliwości związane z efektywnością ćwiczeń? Zupełnie niepotrzebnie! Połączenie ćwiczeń z elektrostymulacją mięśni sprawia, że organizm pracuje na pełnych obrotach, dlatego 20 minut właściwego treningu wystarczy. W tym czasie Twój metabolizm zostanie przyspieszony i spalisz wiele kalorii – ile to zależy od intensywności treningu. Podczas zajęć może to być nawet 500 kcal, a dodatkowe będziesz spalać jeszcze 24 godziny po zakończeniu treningu personalnego EMS. Dzięki zajęciom z trenerem personalnym poczujesz, że Twoje ciało było w pełni zaangażowane w ćwiczenia, na które nie trzeba poświęcać tak wiele czasu jak na wizytę na tradycyjnej siłowni.

Trening personalny EMS – po jakim czasie rezultaty?

Krótki trening personalny EMS nie oznacza, że musisz wielokrotnie pojawić się na zajęciach, żeby zobaczyć pierwsze rezultaty. Wręcz przeciwnie! 4 czy 6 tygodni to optymalny czas, żeby zauważyć, jakie zmiany zachodzą w Twojej sylwetce. Skóra stanie się bardziej jędrna, cellulit zostanie zredukowany, a Twoje ciało będzie znacznie smuklejsze. Elektrostymulacja pozwoli Ci też pozbyć się bólu kręgosłupa, który często wynika z siedzącego trybu życia. Trener personalny dopasuje plan treningowy do Twoich możliwości oraz oczekiwań, dzięki czemu będzie on bezpieczny i efektywny.

Dlaczego ćwiczenia z trenerem personalny EMS są tak efektywne?

Podczas każdych zajęć towarzyszyć Ci będzie trener personalny, który jest wykwalifikowanym specjalistą, dlatego dopasuje do Ciebie moc i częstotliwość impulsów. To właśnie one będą pobudzać Twoje ciało do intensywnej pracy, która przełoży się na doskonałe efekty treningowe. Elektrostymulacja mięśni zmusza do wytężonej aktywności około 90% głęboko położonych włókien mięśniowych, które podczas zajęć są nie tylko wzmacnianie, lecz także masowane. Co ważne, trening personalny EMS może być wykonywany bez obciążeń. Dzięki temu jest świetną metodą treningową dla początkujących osób lub takich, które wiele lat nie ćwiczyły po przebytej kontuzji. Treningi personalne z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni pozwolą Ci zwiększyć wydolność organizmu oraz siłę, a także sprawią, że szybciej pozbędziesz się tkanki tłuszczowej, jeśli zadbasz dodatkowo o zdrową dietę. Wygląd skóry ulegnie poprawie – zauważysz zmniejszenie pomarańczowej skórki.

Trening personalny EMS – jak wygląda?

Trening personalny odbywa się w specjalnym kombinezonie, który jest dopasowany do sylwetki, a jednocześnie nie ogranicza swobody ruchów. Strój ten ma w sobie polimerowe elektrody, które pozwalają na precyzyjne stymulowanie mięśni. W kieszeni kombinezonu znajduje się miejsce na konektor, który jest sercem systemu MEON EMS. Właśnie to niewielkie akcesorium zasilane baterią łączy się bezprzewodowo z aplikacją, którą kieruje trener personalny. W aplikacji wybiera programy oraz dobiera moc i częstotliwość impulsów do Twoich potrzeb. Może wybrać spośród różnych programów – dostępne są masujące, relaksujące i ujędrniające. System MEON EMS nie wymaga właściwie niczego więcej, żeby zapewnić Ci efektywny trening, którego pierwsze efekty zobaczysz już po miesiącu. Nie musisz mieć sportowego obuwia, a w studiu EMS nie musisz ciągle zmieniać maszyny do ćwiczeń.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™