MEON EMS Impulse training > Blog > Idealne rozwiązanie dla wiecznie zabieganych – trening EMS

Idealne rozwiązanie dla wiecznie zabieganych – trening EMS

Idealne rozwiązanie dla wiecznie zabieganych – trening EMS

Coraz częściej brakuje nam czasu na ćwiczenia, z których jednak nie warto rezygnować. Aktywność fizyczna wpływa na sylwetkę, ale też pozwala zadbać o zdrowie. Dla tych, którzy nie mają czasu na siłownię, idealnym rozwiązaniem jest trening EMS. Krótki czas trwania ćwiczeń sprawia, że nawet najbardziej zabiegane osoby znajdą czas na elektrostymulację mięśni. Dowiedz się, jak wygląda trening EMS i dlaczego nie trzeba wykonywać go długo, żeby zobaczyć zaskakujące efekty.

Trening EMS – na czym polega?

Trening EMS to metoda, która korzysta z impulsów elektrycznych. Podczas ćwiczeń musisz mieć na sobie specjalny kombinezon MEON EMS, dzięki któremu elektrostymulacja mięśni jest możliwa. Strój treningowy jest bezpieczny i komfortowy w noszeniu – dopasowuje się do sylwetki i jest bezprzewodowy, dlatego nie ogranicza Twoich ruchów. Znajdują się w nim polimerowe elektrody najnowszej generacji oraz specjalny konektor, który na czas treningu jest chowany do kieszeni, dlatego nie przeszkadza. Akcesorium to odpowiada za wysyłanie do Twojego ciała impulsów, czym kieruje trener. Doświadczenie osoby towarzyszącej Ci podczas treningu sprawia, że ćwiczenia są w pełni bezpieczne. Trener personalny EMS kieruje impulsami przy pomocy specjalnej aplikacji, która pozwala między innymi na wybranie programu, na przykład masującego czy ujędrniającego. Ćwiczenia w kombinezonie MEON EMS pozwolą Ci spalić w krótkim czasie wiele kalorii – nawet 1200, a ujemny bilans kaloryczny jest jednym z najważniejszych elementów walki o piękniejszą sylwetkę.

Elektrostymulacja mięśni – ile trwa?

Mówi się, że trening EMS jest świetnym rozwiązaniem dla osób zabieganych. Jest tak ze względu na czas trwania treningu, który wynosi jedynie 20 minut i dodatkowe 10 minut na rozgrzewkę. Wystarczy, że jednorazowo zainwestujesz w rzeźbienie swojej sylwetki tylko pół godziny, żeby szybko zauważyć efekty. To możliwe dzięki elektrostymulacji mięśni, które podczas treningu pracują znacznie wydajniej, co zwiększa wydatek energetyczny. Podczas treningu zaangażujesz do pracy aż 90% włókien mięśniowych równocześnie – tak wysoka intensywność sprawia, że metabolizm przyspiesza i kalorie spalasz jeszcze 24 godziny po treningu.

Wypróbuj trening personalny EMS

Wybierz swoje studio i zapisz się na trening próbny od 49zł

Trening EMS – co jeszcze musisz o nim wiedzieć?

Elektrostymulacja mięśni jest bezpieczna dla organizmu. Dzięki tej metodzie ćwiczeń nie musisz obawiać się kontuzji, która wyłączyłaby Cię z aktywności zawodowej nawet na kilka tygodni. Trener personalny EMS podczas każdej sekundy treningu zadba o to, żeby moc i częstotliwość impulsów była dopasowana do Twoich potrzeb, a ćwiczenia były wykonywane prawidłowo. Elektrostymulacja mięśni pomoże Ci również pozbyć się uciążliwych bólów kręgosłupa, które spowalniają Cię na co dzień. Podczas ćwiczeń Twoje stawy nie będą nadmiernie obciążone – nie musisz bowiem ćwiczyć z tak ciężkimi akcesoriami jak na siłowni. Kombinezon MEON EMS pozwoli także na przeprowadzenie zabiegów masujących, które pozwolą pozbyć się bólów mięśniowych.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™