MEON EMS Impulse training > Blog > Idealna sylwetka w 2 miesiące? Mamy rozwiązanie – trening EMS

Idealna sylwetka w 2 miesiące? Mamy rozwiązanie – trening EMS

Idealna sylwetka w 2 miesiące? Mamy rozwiązanie – trening EMS

Przed Tobą ważne wydarzenie? Szukasz metody, która pozwoli Ci schudnąć zdrowo, a jednocześnie dość szybko? Zdecyduj się na trening EMS, czyli połączenie nieskomplikowanych ćwiczeń oraz elektrostymulacji mięśni. Zadbaj również o dietę, a już po dwóch miesiącach będziesz cieszyć się wymarzoną sylwetką. Dowiedz się więcej o treningu EMS i innych aspektach, o które warto zadbać, kiedy chcesz szybko zrzucić nadmiar kilogramów.

Zadbaj o właściwą dietę

Aby zrzucić zbędne kilogramy, potrzebny jest ujemny bilans energetyczny. Osiągniesz go bez potrzeby przechodzenia na skomplikowane oraz niezdrowe diety. Dobrym sposobem jest ograniczenie porcji. Warto też liczyć kalorie – na początku może Ci się wydawać to skomplikowane i czasochłonne, jednak szybko zauważysz, że zajmuje dosłownie chwilę, a pozwala najlepiej kontrolować, ile jesz. Stosuj też kilka trików, dzięki którym łatwiej będzie Ci zadbać o zmniejszoną liczbę kalorii:

  • Przeżuwaj jedzenie powoli,
  • Jedz regularnie co kilka godzin,
  • Pamiętaj o nawadnianiu organizmu,
  • Nie rezygnuj z ulubionych rzeczy, a po prostu jedz je w mniejszych ilościach – dzięki temu unikniesz szybkiego zniechęcenia, a tym samym nie zrezygnujesz z nowego sposobu odżywiania już po kilku dniach.

Pamiętaj o aktywności fizycznej

Aktywność fizyczna jest tym, co zdecydowanie ułatwia zadbanie o ujemny bilans kaloryczny, a poza tym sprawia, że skóra i ciało wyglądają znacznie lepiej. Doskonałą metodą na osiągnięcie wymarzonej sylwetki w dwa miesiące jest skorzystanie z treningów personalnych EMS. Podczas nich wykorzystywana jest elektrostymulacja, dzięki której mięśnie podejmują wzmożoną aktywność.

Trening EMS zapewnia duży wydatek energetyczny – jedna sesja treningowa umożliwia spalenie 500 kcal, a kolejne będą spalane jeszcze przez 24 godziny po zakończeniu zajęć. Dzięki temu łączny wydatek energetyczny to nawet 1200 kcal. Co ważne, trening trwa tylko 20 minut, a wystarczy uczęszczać na niego jedynie 2 razy w tygodniu. Ćwiczenia z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni są więc bardziej efektywne niż zajęcia na tradycyjnej siłowni.

Trening odbywa się z wykorzystaniem systemu MEON EMS, który zapewnia swobodę ruchów podczas zajęć. Ćwiczenia odbywają się pod okiem trenera. To certyfikowany specjalista, który doskonale zna system MEON EMS, co zapewnia bezpieczeństwo w czasie aktywności.

Zadbaj o wygląd skóry i uważaj na kontuzję

Pięknie wyrzeźbione ciało będzie prezentowało się jeszcze lepiej, jeśli zadbasz o wygląd skóry. Stosuj kosmetyki dopasowane do potrzeb, jednak skoncentruj się na metodach, które szybko przynoszą wymierne korzyści. Właśnie taki jest trening personalny z wykorzystaniem EMS, podczas którego nie tylko zadbasz o pobudzenie mięśni do pracy, lecz także ujędrnisz skórę. Podczas elektrostymulacji dochodzi do rozprowadzania wody, co pozwala zmniejszyć cellulit. Zajęcia pod okiem trenera personalnego EMS uchronią Cię od kontuzji. Nagła przerwa po miesiącu wyrzeczeń spowodowana urazem sprawi, że Twoja motywacja na długo zniknie. W przypadku treningów EMS nie ma takiego ryzyka – podczas ćwiczeń nie wykorzystuje się obciążeń, dlatego są one w pełni bezpieczne.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™