MEON EMS Impulse training > Blog > Idealna figura na lato? Tylko z treningiem personalnym EMS

Idealna figura na lato? Tylko z treningiem personalnym EMS

Idealna figura na lato? Tylko z treningiem personalnym EMS

Wiele osób na kilka miesięcy przed rozpoczęciem wakacji podejmuje wyzwanie i chce uzyskać idealną sylwetkę na lato. Ta ciepła pora roku to czas rodzinnych przyjęć oraz podróży, stąd chęć zgubienia choć kilku kilogramów, żeby lepiej prezentować się na plaży. Ty także zastanawiasz się, jak schudnąć do lata? Wykorzystaj innowacyjną metodę treningową EMS, a piękna sylwetka będzie szybko w zasięgu Twoich możliwości.

Trening EMS – najlepszy sposób na piękną sylwetkę na lato

Treningi EMS łączą elektrostymulację mięśni z nieskomplikowanymi ćwiczeniami, co pobudza do pracy około 90% włókien mięśniowych jednocześnie. Dzięki temu wydatek energetyczny jest ogromny! Podczas zajęć możesz spalić około 500 kcal, a następne będziesz spalać jeszcze przez 24 godziny po zakończeniu ćwiczeń. Łączny wydatek energetyczny może więc wynieść nawet 1200 kcal, więc bez trudu utrzymasz ujemny bilans kaloryczny, który jest tak ważny, żeby uzyskać idealną figurę w miesiąc. Ten sposób na piękną sylwetkę nie wymaga od Ciebie usunięcia z grafiku wszystkich spotkań z przyjaciółmi i rodziną i poświęcenia czasu wyłącznie na treningi. Trening EMS jest na tyle skuteczny, że wystarczy wykonywać go dwa razy w tygodniu przez około miesiąc, żeby schudnąć na lato. Co ważne, jeden trening trwa tylko 30 minut, więc możesz się na niego zdecydować, nawet jeśli jesteś bardzo zapracowaną osobą.

Smukła sylwetka bez wysiłku to właściwie niemożliwe. Jeśli jednak zdecydujesz się na treningi EMS, nie musisz spędzać wielu godzin na tradycyjnej siłowni i narażać się na kontuzję. Zajęcia z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni pozwolą Ci schudnąć skutecznie, w dość krótkim czasie i w bezpieczny sposób.

Trening personalny EMS – jak wygląda?

Innowacyjne ćwiczenia na ładną figurę odbywają się zawsze pod okiem trenera, dlatego trening EMS można określić mianem treningu personalnego. Do ćwiczeń potrzebny jest kombinezon, w którym znajdują się polimerowe elektrody najnowszej generacji. W kieszeni stroju jest miejsce na konektor, czyli serce systemu MEON EMS. To małe akcesorium łączy się z aplikacją sterowaną przez trenera i odpowiada za wysyłanie impulsów do mięśni. Częstotliwością oraz mocą tych impulsów kieruje trener, który dba zarówno o efektywność treningu, jak i Twoje bezpieczeństwo. Podczas treningu EMS trzeba wykonywać nieskomplikowane ćwiczenia. Trener stale sprawdza, czy są one wykonywane prawidłowo.

Wykorzystywane do treningu EMS impulsy elektryczne ułatwiają uzyskanie idealnej figury w 30 dni, ale dodatkowo oddziałują również na skórę. Podczas zajęć płyny ustrojowe i woda zostają rozprowadzone w organizmie, a to sprawia, że cellulit ulega znacznemu zmniejszeniu, skóra staje się jędrna, gładka i miła w dotyku.

Idealna figura – dieta również jest potrzebna, żeby schudnąć do lata

Ćwiczenia – nawet najbardziej skuteczne – nie pozwolą Ci cieszyć się idealną figurą w 30 dni, jeśli nie zadbasz o dietę. Mówi się, że odpowiedni sposób odżywiania to aż 70% sukcesu w zrzucaniu zbędnych kilogramów. Warto pamiętać o kilku najważniejszych zasadach zamiast korzystać z popularnych i niebezpiecznych diet. Nie ograniczaj również kalorii do niezdrowego poziomu – 1200 kcal dziennie to zdecydowanie za mało, jeśli jesteś aktywną osobą. Efekt jojo przy takiej diecie może się pojawić szybciej, niż myślisz!

Zastanawiając się, jak schudnąć do lata, weź pod uwagę wprowadzenie do swojego jadłospisu chociaż kilka zmian, które z pozoru niewielkie dadzą naprawdę wymierne efekty. Przede wszystkim zadbaj o regularność posiłków. Dieta odchudzająca na lato powinna składać się z około 4–5 posiłków jedzonych co 3–4 godziny. Zrezygnuj z niezdrowych, słodkich przekąsek pomiędzy daniami. Wiesz, że mały baton to nawet 200 kcal? Nie spożywaj więc za mało kalorii, ale zrezygnuj też z tego typu przekąsek, które nie dostarczą Twojemu organizmowi wartościowych składników. W posiłki wkomponuj dużą ilość pełnych witamin warzyw, ale nie zapomnij też o białku. Niech w Twojej diecie nie brakuje przypraw, na przykład ostrej papryki czy cynamonu.

Jak schudnąć do lata? O czym jeszcze warto pamiętać?

Jeśli chcesz, żeby Twoja sylwetka na lato zachwycała, pamiętaj o nawadnianiu organizmu. Regularne picie wody sprzyja utracie kilogramów. Zrezygnuj więc ze słodkich napojów (nawet tych bez kalorii) na rzecz wody. Jeśli masz problem, żeby się do niej przekonać, spróbuj urozmaicić nieco jej smak. W tym celu wykorzystaj plasterki cytryny, miętę czy kawałek pomarańczy. Wrzuć je do dzbanka z wodą o poranku i tak przygotowany zdrowy napój popijaj w ciągu dnia niewielkimi łykami. Staraj się pić około 2,5 l wody dziennie.

Oprócz uczęszczania na treningi EMS możesz wprowadzić do swojej codzienności dodatkową aktywność. Nie musi być bardzo angażująca. Wystarczy, że wprowadzisz niewielkie zmiany. Zamiast samochodem wybierz się pieszo do pobliskiego sklepu, weekend spędź na rowerze zamiast przed telewizorem, a spacer z psem wieczorem lub o poranku nieco wydłuż. Pamiętaj też, że ważny jest sen, który wspomaga regenerację organizmu.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™