MEON EMS Impulse training > Blog > Efektywny trening 20 minutowy – trening EMS – jak to działa?

Efektywny trening 20 minutowy – trening EMS – jak to działa?

Efektywny trening 20 minutowy – trening EMS – jak to działa?

Innowacyjne metody na poprawę sylwetki cieszą się coraz większą popularnością. Nie wszystkie jednak są tak samo skuteczne, dlatego warto dowiedzieć się, jakie mamy opcje. Jednym z najefektywniejszych jest trening 20-minutowy EMS, który stanowi połączenie tradycyjnych ćwiczeń z elektrostymulacją mięśni. Dowiedz się, na czym polega trening EMS, który pomoże wyrzeźbić całe ciało w szybkim tempie. Zapewniamy indywidualne podejście oraz zachwycające pierwsze efekty. Regularne ćwiczenia fitness poprawią Twoją sylwetkę, jednak motywacja to podstawa!

Trening 20-minutowy – jak wygląda?

Trening EMS odbywa się w przeznaczonym do tego studiu. Trener personalny każdorazowo nadzoruje przebieg ćwiczeń, co pozwala uniknąć błędów i osiągnąć lepsze rezultaty w krótkim czasie. Aktywność fizyczną wykonuje się w specjalnym kombinezonie do EMS. Strój jest dopasowany do sylwetki, dlatego zapewnia komfort i pełną swobodę ruchów podczas treningu fitness. Kombinezon EMS ma kieszeń, do której wkłada się konektor zasilany baterią. To właśnie dzięki niemu do mięśni wysyłane są impulsy, obejmujące nawet mięśnie głębokie. Kieruje tym trener EMS, który ma dostęp do specjalnej aplikacji, w której znajdują się różnorodne programy – masujące, relaksujące oraz ujędrniające. Co ważne, 20-minutowe ćwiczenia EMS można wykonać z przyjaciółmi, ponieważ przy pomocy aplikacji trener ma możliwość poprowadzenia grupowego treningu. Jeśli chodzi o częstotliwość, to zaleca się treningi wykonywane kilka razy w tygodniu. Dla lepszych wyników możesz zdecydować się także na naprzemienne ćwiczenia cardio. Jednak pamiętaj, że odpoczynek między ćwiczeniami jest niezwykle istotny!

Trening 30-minutowy – dlaczego jest tak efektywny?

Sam trening EMS trwa 20 minut, podczas których na ciało oddziałują również impulsy. Całe ćwiczenia pod okiem wykwalifikowanej osoby trwa jednak 30 minut, ponieważ potrzebna jest rozgrzewka. Treningi są więc krótkie, dlatego będą znakomite dla zabieganych osób, które nie mogą spędzić kilku godzin w tygodniu na siłowni. Niewielki nakład czasu gwarantuje zaskakująco dobre efekty dzięki impulsom, które docierają do głęboko położonych włókien mięśniowych, powodując ich natężoną pracę. Sprawia to, że podczas treningu 20-minutowego organizm efektywnie spala dużą liczbę kalorii – ok. 500 kcal. Swoje osiągnięcia zwiększysz łącząc ćwiczenia z odpowiednią dietą, rozpisaną przez dietetyka.

Wypróbuj trening personalny EMS

Wybierz swoje studio i zapisz się na trening próbny od 49zł

Trening EMS przed i po – jakich efektów można się spodziewać?

Skuteczność treningu na siłowni jest dla trenującej osoby najważniejsza, a zapewnia ją innowacyjny trening EMS. Przed i po wykonanych sesjach każdy zauważy znaczącą różnicę. W krótkim czasie sylwetka staje się smuklejsza, brzuch napięty, ramiona umięśnione, a plecy proste. Zyskujemy także duży przypływ energii. To możliwe, ponieważ trening EMS znacząco zwiększa metabolizm, tym samym zapewniając spalanie kalorii jeszcze długo po zakończonych ćwiczeniach. Podczas treningu pracują także mięśnie okalające klatkę piersiową, dzięki czemu sylwetka staje się bardziej wyprostowana.

Dzięki EMS zachowanie ujemnego bilansu kalorycznego staje się znacznie prostsze. To jednak tylko jeden z wielu efektów, jakie pozwala osiągnąć trening EMS. Przed i po ćwiczeniach trenujący z pewnością dostrzeże różnicę we wzmocnieniu mięśni głębokich. Impulsy potrafią pobudzić najgłębiej położone włókna mięśniowe, przez co zmuszają je do pracy, ale też masują. To sprawia, że z innowacyjnej metody ćwiczeń korzystają również osoby borykające się z bólami pleców. Ujędrnienie skóry to kolejny dowód na efektywność, jaką zapewnia EMS. Przed i po występuje znaczna różnica w gładkości skóry. Ćwiczenia umożliwiają także zredukowanie uciążliwego cellulitu.

Trening w 20 minut poprawi mięśnie brzucha – wykorzystanie treningu EMS w redukcji wagi

Specjalistyczne body MEON EMS to nie wszystko. Pamiętaj także o odpowiednich treningach fitness pod okiem profesjonalisty. Nasi trenerzy pomogą w ustaleniu odpowiedniego planu oraz zachowaniu bezpieczeństwa podczas utraty wagi i rozbudowy masy mięśniowej sylwetki. Możesz wykonywać np. delikatne ćwiczenia pilates lub też połączyć je z energicznym wyskokiem w górę. Jaka ilość powtórzeń będzie odpowiednia? To zależy od Twojego samopoczucia oraz poziomu zaawansowania. Rozpocznij od kilku powtórzeń i stopniowo zwiększaj ich ilość. Ćwicz klatkę piersiową, a zyskasz nie tylko poprawę sylwetki, ale także natychmiastowy przypływ energii! Plecy będą proste, co przełoży się na smukłość oraz lepsze samopoczucie.

Niemal każdy może sobie pozwolić na taki trening – 20 minut to czas, który możemy poświęcić na zadbanie o własne zdrowie oraz odpowiedni relaks. Możemy ćwiczyć zarówno brzuch, jak i inne partie ciała. Taka forma jest niezwykle kompleksowa! Przed treningiem konieczna będzie rozgrzewka, która przygotuje Cię na ćwiczenia – 20 minut minie szybko, a Ty zyskasz zdrowie i urodę!

Skorzystaj z naszych usług – w ten sposób zadbasz o sylwetkę i samopoczucie!

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™