MEON EMS Impulse training > Blog > Efektywny trening 20 minutowy – trening EMS – jak to działa?

Efektywny trening 20 minutowy – trening EMS – jak to działa?

Efektywny trening 20 minutowy – trening EMS – jak to działa?

Innowacyjne metody na poprawę sylwetki cieszą się coraz większą popularnością. Nie wszystkie jednak są tak samo skuteczne, dlatego warto dowiedzieć się, jak działają poszczególne nowoczesne sposoby na walkę z brakiem jędrności skóry i nadprogramowymi kilogramami. Jednym z najefektywniejszych jest trening 20-minutowy EMS, który stanowi połączenie tradycyjnych ćwiczeń z elektrostymulacją mięśni. Dowiedz się, jak działa ta nowoczesna metoda na walkę o piękniejszą sylwetkę i silniejsze ciało.

Trening 20-minutowy – jak wygląda?

Trening EMS odbywa się w przeznaczonym do tego studiu pod okiem wykwalifikowanego trenera personalnego, który stale kontroluje przebieg ćwiczeń, co pozwala uniknąć błędów i osiągnąć lepsze rezultaty. Aktywność fizyczną wykonuje się w specjalnym kombinezonie do EMS. Strój jest dopasowany do sylwetki, dlatego zapewnia komfort i pełną swobodę ruchów. Kombinezon EMS ma kieszeń, do której wkłada się konektor zasilany baterią. To właśnie dzięki niemu do mięśni wysyłane są impulsy. Kieruje tym trener EMS, który ma dostęp do specjalnej aplikacji, w której znajdują się różnorodne programy – masujące, relaksujące oraz ujędrniające. Co ważne, trening 20-minutowy EMS można wykonać z przyjaciółmi, ponieważ przy pomocy aplikacji trener ma możliwość poprowadzenia grupowego treningu.

Trening 30-minutowy – dlaczego jest tak efektywny?

Sam trening EMS trwa 20 minut, podczas których na ciało oddziałują również impulsy. Cały trening pod okiem wykwalifikowanej osoby trwa jednak 30 minut, ponieważ potrzebna jest rozgrzewka. Trening jest więc krótki, dlatego znakomity dla zabieganych osób, które nie mogą spędzić kilku godzin tygodniowo na siłowni. Niewielki nakład czasu gwarantuje zaskakująco dobre efekty dzięki impulsom, które docierają do głęboko położonych włókien mięśniowych, powodując ich natężoną pracę. Sprawia to, że podczas treningu 20-minutowego jest spalana duża liczba kalorii – około 500 kcal.

Wypróbuj trening personalny EMS

Wybierz swoje studio i zapisz się na trening próbny od 49zł

Trening ems przed i po – jakich efektów można się spodziewać?

Skuteczność ćwiczeń jest dla trenującej osoby najważniejsza, a zapewnia ją innowacyjny trening EMS. Przed i po wykonanych sesjach każdy zauważy znaczącą różnicę. To możliwe, ponieważ trening EMS znacząco zwiększa metabolizm, tym samym zapewniając spalanie kalorii jeszcze długo po zakończonych ćwiczeniach. Dzięki temu zachowanie ujemnego bilansu kalorycznego staje się znacznie prostsze. To jednak tylko jeden z wielu efektów, jakie pozwala osiągnąć trening EMS. Przed i po ćwiczeniach trenujący z pewnością dostrzeże różnicę we wzmocnieniu mięśni głębokich. Impulsy potrafią pobudzić najgłębiej położone włókna mięśniowe, przez co zmuszają je do pracy, ale też masują. To sprawia, że z innowacyjnej metody ćwiczeń korzystają również osoby borykające się z bólami pleców. Ujędrnienie skóry to kolejny dowód na efektywność, jaką zapewnia EMS. Przed i po występuje znaczna różnica w gładkości skóry. Ćwiczenia umożliwiają zredukowanie uciążliwego cellulitu.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™