MEON EMS Impulse training > Blog > Cena za trening EMS – czy elektrostymulacja mięśni jest droga?

Cena za trening EMS – czy elektrostymulacja mięśni jest droga?

Cena za trening EMS – czy elektrostymulacja mięśni jest droga?

Można spotkać się z opinią, że ćwiczenia EMS są o wiele droższe od tradycyjnych ćwiczeń na siłowni. Jest tak jednak tylko na pierwszy rzut oka. Łatwo bowiem obliczyć, że treningi z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni są atrakcyjnym cenowo rozwiązaniem. Pozwalają rzeźbić sylwetkę, a dodatkowo ujędrnić skórę i pozbyć się dolegliwości bólowych kręgosłupa. Podpowiadamy, skąd bierze się cena za trening EMS i dlaczego warto się zdecydować na tę innowacyjną metodę rzeźbienia sylwetki.

Z czego wynika cena treningu EMS?

Cena treningu EMS wynika z kilku czynników. Przede wszystkim zajęcia odbywają się pod okiem trenera, który dopasowuje ćwiczenia do Twoich możliwości, co zapewnia bezpieczeństwo i widoczne efekty. Trening EMS odbywa się w dobrze wyposażonym studiu. To, ile kosztuje trening EMS, jest też związane z innowacyjnym systemem, który umożliwia wzmocnienie mięśni, ujędrnienie skóry, redukcję cellulitu i utratę wagi. Tak wielotorowe działanie sprawia, że za trening EMS cena jest tak naprawdę wyjątkowo korzystna. Żeby przeprowadzić z Tobą trening EMS, profesjonalista potrzebuje aplikacji, a Ty specjalnego konektora, który należy umieścić w kombinezonie. Treningi są przede wszystkim skuteczne – 20 minut na jeden trening wystarcza, żeby po kilku sesjach zbędne kilogramy stały się tylko niemiłym wspomnieniem.

Obecność trenera personalnego

Cena za trening EMS zawiera w sobie koszty trenera personalnego, który towarzyszy osobie ćwiczącej na każdym treningu przez cały czas jego trwania. To wykwalifikowana osoba, która doskonale zna system MEON EMS. Zna podstawy anatomii i fizjologii człowieka, a także wie, jak zaplanować trening personalny i korzystać z aplikacji będącej elementem systemu MEON EMS. Elektrostymulacja mięśni jest dzięki obecności trenera nie tylko bezpieczna, lecz także skuteczna. To właśnie on – jako wykwalifikowany specjalista – dobiera moc i częstotliwość impulsów, a także pilnuje, żeby ćwiczenia EMS były wykonywane we właściwy sposób. Na tradycyjnej siłowni towarzystwo trenera personalnego jest dodatkowo płatne.

Skuteczność

Cena za trening EMS okazuje się niższa po przeliczeniu sesji, które należy wykupić, żeby zauważyć pierwsze efekty. Ćwiczenia EMS pozwolą cieszyć się widocznymi rezultatami już po kilku spotkaniach z trenerem personalnym, a wizyt na tradycyjnej siłowni trzeba około 15, żeby dostrzec pierwsze zmiany. Dzieje się tak, ponieważ trening z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni pobudza do równoczesnej pracy 10 głównych partii mięśniowych bez ryzyka wystąpienia kontuzji. Ćwiczenia odbywają się bowiem bez dodatkowego obciążenia, co chroni stawy przed urazami. Każdy trening prowadzi do wzmocnienia mięśnie głębokich, a także przyspieszenia metabolizmu i pozwala spalić dużą liczbę kalorii, dzięki czemu utrzymanie ujemnego bilansu kalorycznego jest znacznie prostsze. Jedna sesja pozwala spalić około 500 kcal w trakcie treningu EMS oraz dodatkowo jeszcze 500-700 kcal już po zakończeniu ćwiczeń. Sesja treningowa na tradycyjnej siłowni umożliwia spalenie około 400 kcal.

Czas trwania

Ćwiczenia z wykorzystaniem systemu MEON EMS trwają krótko, bo tylko 30 minut, natomiast na wizytę na tradycyjnej siłowni potrzeba około godziny. To sprawia, że trening z elektrostymulacją mięśni pozwoli Ci zaoszczędzić to, co najcenniejsze, czyli czas. Innowacyjna metoda rzeźbienia sylwetki jest idealna dla osób zapracowanych. Ważny jest nie tylko czas pojedynczej sesji, lecz także liczba jednostek treningowych w tygodniu. W przypadku ćwiczeń z wykorzystaniem systemu MEON EMS wystarczą dwie wizyty w studiu w tygodniu, żeby już po mniej więcej miesiącu cieszyć się efektami. Tradycyjna siłownia wymaga znacznie częstszych spotkań – 4 w tygodniu są optymalne.

Podsumowanie – trening EMS cena

Na redukcję tkanki tłuszczowej jest mnóstwo sposobów. Trudno jednak wybrać tak skuteczny jak treningi EMS. Impulsy elektryczne przyczyniają się do zwiększenia wydajności treningu. Chcesz osiągnąć szybsze efekty, ćwicząc jedynie 20 minut na jednym treningu? Z treningiem EMS to możliwe! Pozbędziesz się tkanki tłuszczowej i poprawisz wydolność organizmu, a to wszystko w atrakcyjnej cenie. Wiesz już, od czego zależy, ile kosztuje trening EMS. Za ćwiczenia EMS cena nie jest wysoka, ponieważ oszczędzasz czas. Na trening trwający 20 minut może sobie pozwolić właściwie każdy.  Jeśli wciąż nie wiesz, czy za trening EMS cena jest korzystna, skorzystaj z treningu próbnego. Pierwszy trening w towarzystwie specjalisty kosztuje jedynie 49 zł. Dzięki spotkaniu dowiesz się, czy ćwiczenia z wykorzystaniem elektrostymulacji są dla Ciebie odpowiednią metodą.

MEON EMS 2019
Created by BRANDMA™